30 marca 2012

Aromaleigh Minerals

W szale wyprzedaży w Aroma zakupiłam  pudry wykończające Aromaleigh Coquille Illuminating Corrective Finishing Powders -VERT and BLEU  5$ za każdy.
Dokładnie tu: Aromaleigh


Po odpakowaniu myślałam że się pomylili i wysłali mi przez pomyłkę korektory ponieważ kolory pudrów były bardzo intensywne.Okazało się jednak że pomyłki nie ma.Potem myślałam że dali mi oba niebieskie pudry bo praktycznie nie było widać różnicy w odcieniu.


Między zielonym, a niebieskim nie ma tu prawie różnicy. Nie zraziłam się w sumie aż do wypróbowania pudrów na buzi.Puder zielony ma ukrywać zaczerwienienia. Niestety po nałożeniu na moje czerwone policzki - policzki zrobiły się siwe:( Myślałam że nałożyłam za dużo pudru, ale efekt przy mniejszej ilości też był podobny. Wyglądam jak chora hmmmm to znaczy jakby mnie ktoś pobił kilka dni temu i przebijała siwizna przez makijaż:)


Puder niebieski ma niwelować pomarańczowy odcień twarzy.Miałam nadzieję że zneutralizuje jeden z moich podkładów który jest za brzoskiwniowy. Niestety po nałożeniu otrzymałam ten sam efekt co przy pudrze zielonym.


Do mojej cery pudry niestety się nie sprawdziły. Liczyłam na całkiem inny efekt.Nie potrzebowałam korektora a mgiełkę która by korygowana niedoskonałości. Myślałam że będą to pudry wykończeniowe wyrównujące koloryt buzi, ukrywające czerwone i pomarańczowe plamki.Miały także ukrywać rozszerzone pory. 


Na dodatek pudry mają drobinki które w świetle sztucznym są bardzo widoczne.


SKŁAD:

 Sericite mica (CI 77019), Titanium dioxide, May contain: Iron Oxides (CI 77491, CI 77492, CI 77499), Ultramarines (CI 77007), Hydrated Chromium Oxide (CI 77289), Manganese Violet (CI 77742)

Próbowałam dawać na twarz naprawdę troszeczkę ale wydaje mi się że pudry maja za dużo pigmentu.
Fakt pudry drogie nie były ale szkoda by się marnowały. Spróbowałam dosypać troszkę każdego do pudru jedwabnego Hauschki.Taki puder wykończeniowy mi pasuje.

Więc reasumując trzeba dawac bardzo bardzo mało pudru na twarz lub mieszac z innym puderm wykańczającym.

Proszę o komentarze i rady może ja coś źle postępuje z tymi kosmetykami???

2 komentarze :

  1. Jak to dobrze, że nie kupiłam tych pudrów a niebieski kusił.
    To już wiemy, czego używali makijażyści w filmie Avatar :D

    OdpowiedzUsuń
  2. :):)Faktycznie Avatar hihihi dobre!!!

    OdpowiedzUsuń

Dziękujemy za komentarz!!

Całuski Mineralna Kasia i Ania

Copyright © 2014 Mineralny świat Kasi

Designed By Blokotek