3 listopada 2014

Mineralne Meteoryty DIYGuerlain, Meteorites Perles Iluminating Powder - Puder w kulkach


Która z nas nie chciałaby ich mieć? Kosmetyk kultowy ale z zaporową ceną i talkiem w składzie. Mam dziś propozycję jak zrobić puder mineralny inspirowany kultowymi Meteorytami.

Co będzie potrzebne:  • pudry (rozświetlacze, korektory) mineralne , miętowy, biały perłowy, beżowy, brązowy, różowy, lawendowy, brzoskwiniowy
  • łyżeczka
  • woreczek strunowy
  • pudełeczko na gotowy puder
Zaczynamy od numeru 1 najaśniejszego

Nr 1

01 Teint Rose służy przede wszystkim do rozświetlania twarzy. Zawiera głównie kuleczki zielone i liliowe, które mają za zadanie redukcję niepożądanego zaczerwienienia twarzy. Kuleczki różowe i w kolorze szampana mają po prostu rozświetlać, a kuleczki białe rozjaśniać całą twarz.

Mamy więc kolory:

lilia - Everyday Minerals color corrector LAVENDER
mięta - Everyday Minerals PERL MINT
szampan Ultiomo Minerals GLOW
biel Free Spirit Beauty DEWY VEIL

Mieszamy wszystko w woreczku strunowym. Ja dodałam jeszcze puder perłowy i Dry Flo z mazideł żeby puder dodatkowo lekko matowił.
Nr1 

Nr 2

- 02 Teint Beige - tu dominują kuleczki liliowe i różowe. Lilia i róż rozświetlają, beż i brzoskwinia służą nadaniu ciepłego odcienia cerze, a kuleczki białe i w odcieniu białego złota - rozświetlają twarz, nie załamując jednocześnie tonacji ciepłej.
Mamy więc kolory:

róż - Joelle Cosmetics TRUE ROSE
szampan -Ultiomo Minerals GLOW
beż -Ultiomo Minerals CARMEL
biel Free Spirit Beauty DEWY VEIL
Wykonanie jak poprzednio.


Nr3

- 03 Teint Dore - to najciemniejsza wersja kuleczek z dominacją koloru brązowego (jasna czekolada) i hiacyntowego. Kuleczki liliowe i hiacyntowe służą redukcji zażółcenia na twarzy, nadając jej zdrowszy wygląd. Beż i jasna czekolada nadają wyraźny ciepły odcień skórze. Białe złoto i brzoskwinia rozświetlają całość.

Mamy kolory:

lilia - Everyday Minerals color corrector LAVENDER
hiacyntowe- Aubrey Nicole Corector 
szampan -Ultiomo Minerals GLOW
beż -Ultiomo Minerals CARMEL
biel Free Spirit Beauty DEWY VEIL
brąz- Lumiere SUMMER WARMTHOstatecznie mamy trzy super pudry !Efekt naprawdę mi się podoba. Pudry nie mają widocznych drobinek a pięknie rozświetlają twarz.. Można stopniować rozświetlenie poprzez dodawanie np pudru jedwabnego czy Dry Flo. Można stosować tylko na kości policzkowe ale efekt jest bardzo delikatny. Ja osobiście opruszam pędzlem całą twarz.Jedynym minusem jest to, że nie pachną tak jak orginalne Meteoryty:(


Jak myślicie czy z pigmentów z Kolorówki można coś takiego stworzyć??

Pozdrawiam ciepło Kasia!

2 komentarze :

Dziękujemy za komentarz!!

Całuski Mineralna Kasia i Ania

Copyright © 2014 Mineralny świat Kasi

Designed By Blokotek