7 sierpnia 2015

Avonowe nowinki

Witam Kochani!!!

Mam szlaban na kupowanie kosmetyków ale jestem konsultantką i mogę podpatrzyć co kto zamówił i nawet czasem mi się udaje wypróbować co nie co:)
Tak jest i tym razem lakier , biżuterię i tusz zamówiła szwagierka i pozwoliła zrobić zdjęcia.

Cienka warstwa tuszu


Gruba warstwa tuszu 


Na zdjęciach widoczne:

1. Lakier AVON magic effects LACE delicate pink

2. Biżuteria AVON Chelsey

3. Tusz AVON Big FALSE LASH


  • Tusz jak widać mało nałożony daje fajny naturalny efekt a jak już damy dużo to skleja i ciapka :)Ja osobiście nie lubię tuszy z avonu bo mi za bardzo wysuszają rzęsy ale ten jest całkiem ciekawy i ma kształt szczoteczki taki który najbardziej lubię. Myślę, że jakby nie te upały to by moje oko wyszło lepiej.   • Lakier bardzo mi się podoba nie miałam jeszcze takiego z efektem "koronki".   • Biżuteria nie moja bajka ale ładna.


A na te upały najlepsze są rolety lub żaluzje i wiatraczek:) Najlepiej w zimnym niebieskim kolorze. Jak nie lubię niebieskiego to w tej opcji mi się obłędnie podoba. Podobno upały mają trzymać przez najbliższe dwa tygodnie więc ja się poważnie zastanawiam nad założeniem takich rolet lub chociaż żaluzji, Na razie ratuje się zasłonami.


źródło zdjęcia

Muszę Wam się pochwalić że chodzę z kijkami. Wczoraj wracając do domu było 21:30 a ja minęłam cztery osoby które też kijkowały. Nawet na takich upałach się da jak się chce! Ja najlepiej funkcjonuje na upałach mam wtedy więcej siły werwy , spać mi się nie chce jeść też jakby taka pogoda była cały rok to bym nie miała żadnych problemów z zrzuceniem wagi. A tak to w chłodne dni nic mi się nie chce siedzę i się futruję. Pozdrawiam Upalnie Kasia